Chance

Sázková kancelář Chance byla založena již v roce 1991 ve Frýdku-Místku s cílem stát se celorepublikovou kanceláří. To se jí podařilo a dnes nabízí klientům přes 500 poboček. Každý rok navíc vyroste zhruba dalších 50 nových. První pobočka byla otevřena na začátku 90. let v Ostravě. Od roku 2003 nabízí Chance svým klientům věrnostní systém s názvem Golden Club. Registrace v něm je zdarma. Členstvím v klubu získáváte množství výhod, například dárky za nasbírané body, SMS a e-maily zdarma o rozhodnutých sázkách, slevy u partnerů apod. Automaticky se také účastníte sázkařských soutěží. Sázková kancelář Chance spustila své internetové sázení hned 5. ledna 2009 na své oficiální webové stránce. Ovšem zklamala několika věcmi, kvůli nimž ztrácí oproti konkurenci. Jedna naprosto podcenila bonusy pro zákazníky. Bonus 50 Kč je opravdu výsměchem. Připisování vkladů přes pobočku a potvrzování registrací trvá kolikrát i několik hodin.

Servis24 přihlášení na účet vám zajistí přístup k vašim penězům.

Chance.cz sázková kancelář

Jako v každé české sázkovce se musíte nejprve na pobočce zaregistrovat. Vyplníte oproti konkurenci o něco složitější formulář, který si stáhnete na internetu nebo ho dostanete přímo na pobočce. Tento formulář odevzdáte obsluze pobočky společně s občanským průkazem. Po kontrole vaší totožnosti dostanete heslo k prvnímu přihlášení. Na pobočce také musíte vložit první vklad – ten je 100 Kč. Peníze následně můžete vkládat i vybírat na pobočce nebo bankovním převodem. O výběr bankovním převodem musíte požádat telefonicky, což je celkem problematická a zvláštní věc. Výběr na pobočce lze provést bez předchozího nahlášení. Obsluha si pouze ověří vaši totožnost podle OP nebo pasu. Manipulační poplatek ke každé sázce je 5 %. Současně s registrací se můžete přihlásit i do Golden klubu, kde sbíráte věrnostní body za sázky. Díky nim můžete získat věcné odměny. Sázková kancelář nabízí sázky na široké spektrum sportů, ale i na další události, například politiku. Využít můžete i tzv. Telechanci. Po registraci a vložení peněz lze uzavřít sázku přes telefon.

O Chance.cz

Sázková kancelář CHANCE a.s. patří již přes dvacet let mezi největší sázkové společnosti v České republice s celostátní působností. Své služby nabízí ve více než 300 pobočkách ve velkých městech i v menších obcích, prostřednictvím internetu a Telechance. Specializuje se na kurzové sázení – především na sport, ale i na další veřejné kulturní, společenské a speciální akce. Velmi oblíbené jsou také číselné hry Korunka, Poker a Kostky. Úkolem a  cílem Chance je nabízet zákazníkům neustále se zlepšující služby i zákaznicky orientovaný přístup. Vyvíjí nové a inovativní produkty, které přinášejí zákazníkům více radosti a uspokojení ze hry. CHANCE a.s. byla založena roku 1991 v moravsko-slezském městě Frýdek-Místek. První pobočka byla otevřena v roce 1991 v  Ostravě, v ulici Československých legií.

Sázková kancelář Chance

Sázkovou kancelář Chance provozuje akciová společnost založená v roce 1991 na Moravě, ve Frýdku-Místku. První pobočka byla otevřena v tom samém roce v Ostravě. Dnes má Chance stovky poboček po celé republice. Od roku 2000 můžete sázet pomocí telefonu a od ledna 2009 můžete sázet přes internet.

Sázení s Chance

Kromě sportovního sázení můžete u Chance cz sázet i na politiku a společenské události jako je např. Česká Miss nebo Český Lev. Ze sportovních událostí si můžete vybrat fotbal, florbal, lyžování, golf, tenis a jiné. U Chance máte možnost vybírat asi ze 13 druhů sportu. Největší pozornost je ale dána fotbalu a hokeji. I u této sázkové kanceláře můžete podávat sázky Live.

Typy sázek

Chance vám nabízí několik typů sázek. Kromě sázek jednoduchých a AKO sázek, kde sázíte na více akcí společně, můžete využít u Chance i sázky KOMBI, kde můžete vyhrát, i když neuhodnete všechno, co jste tipovali. Podívejte se na přesný popis různých druhů sázek na internetové stránky Chance.cz do Herního plánu a sami si vyberte. Co třeba Rozpis, Desítka, Bomba, Favorit dne nebo Náhodný výběr? Při náhodném výběru bude za vás vybírat sázku počítač. U sportovních příležitostí můžete u Chance kromě na výhru vsadit i např. na střelce branky, minimální rozdíl branek a v politice třeba na výsledky voleb.

Jak začít?

Pokud chcete sázet on-line s Chance, musíte se nejprve zaregistrovat. Jde o to zajít na pobočku, kde sepíšete smlouvu o sázení po internetu s Chance. Pak vložíte váš první vklad, který by měl být minimálně 100 Kč a během chvilky můžete uskutečnit vaši první sázku přes internet. a sázet pak můžete na chance cz 24 hodin denně.

Bonus na uvítanou u Chance

Každý nově registrovaný zákazník, který chce sázet on-line, získá od Chance vstupní bonus 100 Kč. a 50Kč se vám připíše na účet po zadání dvou čísel, které opíšete z kartičky, kterou dostanete při registraci. Tyto čísla zadáte na webu Chance v sekci Moje konto – Bonus do dvou daných políček.

Minimální vklad a sázka u sázkové kanceláře chance

Minimální vklad pro sázení s iChance je 100 Kč a vsadit můžete minimální částkou 10 Kč.

Vklad a výběr peněz

Vkládat a vybírat peníze můžete osobně na pobočkách Chance. Je to bez poplatků, ale nezapomeňte předložit OP nebo váš pas. Pokud budete ale vybírat více jak 10000Kč, je nutné předem kontaktovat pracovníky Telechance. Další způsob, jak u Chance vložit nebo vybrat peníze je bankovním převodem. Určitě je to bezpečné, akorát to bude trvat asi 3 dny, než budou peníze na vašem kontě. a ještě můžete vložit peníze pomocí kreditní karty Visa nebo Mastercard. Určitě je to bezpečné a rychlé.

Chance a PaySec

Chance je zatím jediná on-line sázková společnost, která přijímá peníze přes PaySec. Jedná se o placení po internetu. Registrace je velmi rychlá a provedete ji na www.paysec.cz.

Svět zábavy s iChance

Vyzkoušet si můžete ruletu. Jak na to je přesně popsáno na stránkách Chance.cz. Po nainstalování si nejprve zvolíte výši sázky a poté si vyberete, kam umístíte vaše žetony. Ruletu pak roztočíte a čekáte, zda budete mít štěstí. Můžete kdykoliv skončit, stačí jen kliknout na „Vyplatit“. Dále si můžete vyzkoušet s Chance číselné hry Kostky nebo Poker a nebo Korunka. U hry Kostky sázíte na čísla, která padnou na dvou hracích kostkách. Každá kostka má čísla od 1 do 6. U Pokeru sázíte na 5 karet, které se losují z 52 karet. V Korunce se losuje 6 čísel ze 49 a tažená čísla najdete na teletextu nebo na stránkách Chance.cz. Losování hry Korunka také můžete sledovat on-line a to každý den ve 14:10 a 18:15.

Výhody sázení přes iChance

Výhodou určitě je, že nyní můžete sázet se sázkovou kanceláří Chance 24h denně. Internetové stránky jsou přehledné a uživatel určitě rychle zvládne se zaregistrovat, vložit peníze a sázet. a další výhoda je, že Chance je česká sázková kancelář a v případě jakéhokoliv problému nebo dotazu můžete kontaktovat operátorky z oddělení Telechance, které vám rádi a ochotně se vším poradí. Kontaktovat je můžete každý den od 9:00 do 22:00 hodin.

Nevýhody s Chance

Pokud se chcete zaregistrovat , nejprve musíte osobně navštívit pobočku sázkové kanceláře Chance, kde podepíšete smlouvu. Manipulační poplatek se platí u Chance 5%. Možná vás neuspokojí počet druhů sportu, na který můžete sázet.

Informace

Snahou Chance je nabídnout klientům co nejlepší služby a nejširší nabídku atraktivních kurzů. Specializuje se především na sázky na výsledky sportovních událostí. Klientům nabízí sázkové kurzy na širokou škálu sportovních aktivit od těch nejpopulárnějších, jako je fotbal nebo hokej, přes ty klasické – tenis, basketbal a další, až po ty méně tradiční, jako třeba futsal, plochá dráha, šipky apod. V rámci společenských sázek CHANCE vypisuje kurzy například na výsledky voleb či na vítěze různých reality show.

Velice oblíbená je loterie Korunka, která je založena na matematické pravděpodobnosti. Hra nabízí možnost vsadit si na uhodnutí konkrétních čísel v jednom tahu. Losování probíhá dvakrát denně 7 dní v týdnu a sázkaři jej mohou sledovat on-line. Na podobném principu fungují i další dvě číselné hry – Kostky a Poker. Zákazníci Chance mohou sázet na více než 300 kamenných pobočkách po celé republice, prostřednictvím Telechance a také na internetu. Kurzové sázení kombinuje umění sázejícího dobře tipovat, mít přehled o sportovních výsledcích, ale také ochotu riskovat a mít štěstí.

Cílem Chance je neustále nabízet sázejícím celou řadu novinek, možností, jak sázet, velkou šíři kurzové nabídky, věrnostní systém plný hodnotných cen a spoustu zajímavých akcí i soutěží. V lednu roku 2003 Chance pro nejvěrnější klienty zavedla věrnostní systém Golden Club. Registrace v tomto klubu a vydání karty je absolutně zdarma. Členství přináší množství výhod, jako např. posílání SMS a e-mailů o rozhodnutých sázkách zdarma, volné tikety, dárkové předměty, automatickou účast v soutěži o statisícové výhry a hlavní cenu automobil i mnoho dalšího. Od roku 2003 tak každý rok jeden z klientů Chance získá luxusní vůz.

Provoz sázkové kanceláře se řídí herními plány schválenými Ministerstvem financí ČR, které jsou závazné jak pro samotnou společnost, tak pro sázející. Jsme členem Asociace provozovatelů kursového sázení (APKURS), jejímž hlavním cílem je přispívat k férovým postupům, transparentnosti a k dodržování zákonů.

Zodpovědné sázení

Ministerstvo financí České republiky schválilo pravidla, za nichž je možné v Česku provozovat Internetové kursové sázení. Tato pravidla, díky kterým se sázení po internetu významně odliší od nelegálního vysílání a sázení zahraničních společností, v sobě obsahují i prvky tzv. zodpovědného sázení a ochrany spotřebitele/sázejícího. Uvádíme zde tyto zásady a pravidla, k nimž se CHANCE a.s. plně hlásí, která se zavázala dodržovat v rámci Asociace pro kursové sázení (APKURS).

Bezpečné desatero pro sázení:

(dodržování desatera vám umožní minimalizovat potenciální rizika)

 1. Hrajte pouze tehdy, když jste odpočatí a soustředění.
 2. Nikdy nehrajte, pokud řešíte vážné osobní problémy nebo jste v depresi.
 3. Při hraní si zvykněte dělat pravidelné přestávky.
 4. Předem si stanovte pevnou částku, která bude vaším dlouhodobým osobním limitem, které jste ochotni vložit do hry. Nastavte si ho po pečlivém zvážení a vycházejte přitom ze svých reálných finančních možností.
 5. Tento osobní limit nikdy dodatečně nezvyšujte během hry.
  upozornění: v rámci pravidel odpovědného hraní vaši případnou žádosti o zvýšení osobního limitu vyřídíme až po uplynutí 72 hodin (pravidlo pro internet)
 6. Stanovte si maximální výhru, po jejímž případném získání jednotlivou hru ukončíte. Také si stanovte, jaké výše může dosáhnout Vaše případná ztráta v jednotlivé hře a nikdy dále nepokračujte.
 7. Nikdy nehrajte pod vlivem alkoholu nebo léků.
 8. Hraní má být zdrojem radosti, napětí a poučení. Ne osobních ztrát, hazardu a smutku.
 9. Veďte si osobní záznamy, které vám ukážou vaši dlouhodobou úspěšnost.
 10. Dobrému hráči se věci nedějí samy od sebe. Dobrý hráč umí začít, pokračovat nebo skončit podle toho, jak se sám rozhodne. Rozhodujte se sami za sebe. Nenechejte se ovlivnit názory jiných.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!