Kolik můžeme ve Sportce vyhrát

Sportka je velmi oblíbenou loterijní hrou, kterou mnozí lidé sázejí pravidelně třeba i desítky let. Vysoká atraktivita Sportky spočívá mimo jiné ve velmi vysokých výhrách až v řádu stovek milionů korun. Pravděpodobnost takové výhry je však velmi nízká. Částka, kterou můžeme ve Sportce vyhrát je pokaždé jiná a závisí na tom, jak moc lidé sázejí – všechny vklady sázejících se sečtou dohromady a přesně polovina z nich se pak rozdělí mezi šťastné výherce. V případě, že někdo uhodne všech šest čísel, získává navíc ještě Jackpot. U hry Šance je situace trochu jiná – výhry jsou zde pevně dané a jedinou výjimkou je pokud někdo vyhraje první cenu – pak navíc ještě dostane zbytek sumy určené na výhry. Jak už jsme si řekli, ve Sportce tipujeme celkem šest čísel ze 49, která jsou v losovacím osudí. Výhry jsou vždy jiné, podle toho, kolik bylo vkladů, ale u prvního pořadí s jackpotem dosahují výhry mnoha miliónů korun. Pravděpodobnost, že uhodneme všech šest tažených čísel je však velmi nízká – je to 1: 13983816 , tedy jedna ku téměř 14 milionům.

Servis24 přihlášení na účet lze provést i na Samsung Galaxy 5.

Kde si můžeme Sportku vsadit

Míst, kde si můžeme nejen Sportku, ale i další hry od Sazky vsadit je obrovské množství. Vsadit si můžeme na kterémkoliv místě vybaveném online terminálem Sazky. Terminálů je v současné době více než 6 500 a najdeme je po celém území České republiky. Sazka má jednak vlastní rozsáhlou síť poboček, ve kterých jsou její terminály, ale vsadit si můžeme také např. na pobočkách České pošty, v trafikách, různých obchodech, na nádražích a mnoha dalších místech. Velkou výhodou těchto terminálů je také to, že si přes ně můžeme nejen vsadit svoje oblíbené loterie nebo kurzové sázky, ale rovnou si můžeme také dobít kredit u svého mobilního telefonu, koupit vstupenku na koncert nebo sportovní utkání a dokonce i zaplatit některé účty ze energie, vodu atd.

Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. prostřednictvím bezpečného URL. Servis24 Internetbanking slouží k obsluze sporožirových a vybraných běžných účtů přes internet. Servis24 přihlášení je opravdu velice snadné a intuitivní.

Kde se dozvíme výsledky Sportky

Výsledky jak středečního, tak nedělního tahu Sportky můžeme zjistit několika způsoby – prostřednictvím televizního vysílání, teletextu, internetu, nebo novin. Vysílání tahů Sportky na televizních obrazovkách má u nás dlouholetou tradici – Sportka se v televizi vysílala už za dob Československé televize – poprvé měli televizní diváci možnost sledovat losování Sportky už v roce 1973 – a na obrazovkách dnešní ČT zůstala až dodnes. Pravidelně každou středu a neděli můžeme sledovat losování obou tahů Sportky na obrazovkách veřejnoprávní České televize a to konkrétně na jejím prvním programu. Losování se vysílá těsně před dvacátou hodinou po skončení zpravodajských relací. Pokud nestihneme losování v televizi, můžeme si aktuální výsledky Sportky najít také na teletextu České televize. Tažená čísla ze středečního i nedělního losování najdeme na straně 781. Další možností, jak se dozvědět výsledky Sportky jsou noviny. V některých novinách bývají pravidelně zveřejňovány výsledky nejen Sportky, takže i toto je možnost, jak se dozvědět, jestli jsme byli úspěšní nebo ne. Další možností, jak zjistit, která čísla byly vylosována, je internet. Na webových stránkách Sazky www.sazka.cz  pod odkazem Loterie a hry najdeme aktuální vylosovaná čísla Sportky včetně doplňkové hry Šance. Na stránkách je i archiv, ve kterém se můžeme podívat na to, jaká čísla byla tažena v minulosti. Můžeme si zde také snadno zjistit, jestli jsme vyhráli – stačí zadat čísla, která máme na našem tiketu i číslo Šance a hned se nám zobrazí, jestli jsme vyhráli a pokud ano, tak i přesná částka naší výhry. Zajímavou věcí je zde také statistika vylosovaných čísel Sportky, kde můžeme vidět, kolikrát už jednotlivá čísla byla tažena.

Jednou z posledních možností, jak zjistit, jaká čísla byla tažena a jestli jsme něco vyhráli je zajít přímo na pobočku Sazky, nebo kterékoli jiné místo vybavené online terminálem Sazky a předat tiket obsluze, která nám ihned řekne, zda náš tiket je nebo není výherní. cgaff_pujckomat_b_630x400.jpgDalší loterie Sportka, která je u nás nesmírně populární, však není jedinou velkou loterií, na kterou si můžeme vsadit. Kromě ní provozuje společnost Sazka také známou loterijní hru Šťastných 10, která se losuje každý den a sázející v ní tipují jedno až deset čísel z osmdesáti. Jednou z novějších her tohoto typu je Keno, které se hraje v reálném čase přímo na pobočkách Sazky nebo na poštách a sázející tak mohou vyhrát každých pět minut. U Kena si tipující vybírají jedno až deset čísel ze sedmdesáti. Stejně jako u hry Šťastných 10, tak i u Kena se losuje vždy dvacet čísel. Kromě Sazky provozují loterijní hry i jiné společnosti – např. Tipsport, který má svou loterii Tipšestka, ve které hráči tipují šest čísel z celkových 36. Konkurenční sázková kancelář Fortuna pak provozuje hned několik loterií – Loto, Superloto, Zlatých 11 nebo Fofr. Sázková kancelář Chance pak má vlastní loterii s názvem Korunka. Na rozdíl od Sazky však u Tipsportu, Fortuny i Chance tyto loterie nejsou tolik populární.

Pokud chcete nejlevnější půjčky ihned na trhu a vše vyřídit jednoduše a online, jsme tady pro vás. Servis24.cz Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví České spořitelny. Pro Servis24 přihlášení na účet můžete volit dva základní způsoby zabezpečení.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Sazka a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!