Livesport.cz

Livesport.cz je internetový portál, jehož servis ocení milovníci všech druhů sportů a také sázkaři. Livesport nabízí výsledky z mnoha sportů a v jeho databázích najdeme ligy z celého světa.

Servis24 přihlášení na účet vám zajistí přístup k vašim penězům.

Uživatelská přívětivost webu Livesport.cz

Hlavičku stránku tvoří nápis Livesport.cz a také obrázek fotbalisty, který právě odehrává míč.  Součástí hlavičky je i horizontální menu se sedmi tlačítky. Toto menu nás zavede do sekcí jednotlivých sportů. Najdeme zde tlačítko pro vstup do fotbalové, hokejové, tenisové, basketbalové, házenkářské a baseballové sekce. Poslední tlačítko nese nápis ostatní a ukrývá v sobě otevírací nabídku s dalšími sporty. Úvodní stránka portálu Livesport.cz je zároveň stránkou se zaměřením na fotbalové výsledky. Z toho plyne, že úvodní stránka vypadá stejně jako stránka kteréhokoliv jiného sportu. Tento přístup je poměrně nezvyklý. Spíše bych očekával, že na hlavní stránce bude výběr ze všeho a obecné informace o portálu Livesport.cz. Na druhou stranu, fotbal je u nás jasným sportem číslo jedna. Proto se dá očekávat, že většina návštěvníků přichází na portál kvůli informacím z fotbalového světa. Stránka každého sportu se skládá ze dvou sloupců. Ten levý obsahuje přehled všech lig. Přístup k hlavním soutěžím je ulehčen díky tomu, že jsou zobrazeny nahoře. Pravý sloupec obsahuje tabulky s výsledky jednotlivých zápasů, které jsou navíc rozděleny do kategorií podle lig. Ligy jsou řazeny podle abecedy, možná by nebylo na škodu použít pořadí podle významnosti. U názvu každé soutěže se nachází nenápadný obrázkový odkaz, který návštěvníky dovede na tabulku.  U každého utkání je uveden čas jeho začátku, názvy obou týmů a samozřejmě konečný výsledek nebo průběžný stav. Návštěvníci si však mohou zvolit i jiné zobrazení. Například mají k dispozici filtr, který ukáže jen odehrané, jen probíhající nebo jen budoucí zápasy. Sázkaře na portálu Livesport.cz jistě potěší zobrazení s kurzy na jednotlivá utkání.

Poskytujeme nebankovní půjčky ihned na účet z pohodlí domova. Je mnoho subjektů, které nabízí půjčky bez registru a také bez poplatků za vyřízení půjčky. Česká spořitelna půjčky nabízí i přes internet, aby maximálně vyšla vstříc svým klientům, kteří si chtějí všechny informace nejdříve zjistit předem.

Grafika

Grafické zpracování portálu Livesport.cz vypadá poměrně dobře. Stránka se nese především v odstínech šedi. Avšak u každého sportu je šedá zpestřena jinou barvou. Fotbaloví fanoušci se budou moci kochat svou oblíbenou zelenou, pro hokejisty je vyhrazena modrá a například pro fanoušky tenisu žlutá.

Česká spořitelna patří mezi největší finanční domy působících v ČR.

Hodnocení

Livesport.cz je velmi užitečný portál pro všechny sportovní fanoušky a především pro sázkaře. Web je přehledný a orientace na něm je snadná. Celkový dojem z portálu mi kazí jeho zarovnání. Stránka je totiž přilepena k levému kraji obrazovky a vpravo se nachází množství bílého místa, což na širokoúhlém displeji nevypadá dobře.

Klady

–          Velké množství informací

–          Přehlednost

–          Příjemná grafika

Zápory

–          Zarovnání stránky vlevo

Česká společnost LiveSport

Stejně jako má filmový průmysl své Oscary, má i hazardní průmysl svá prestižní ocenění, která získávají nejúspěšnější firmy v oboru. V tomto roce se mezi oceněnými na eGaming Review B2B Awards objevil i český zástupce. Společnost LiveSport získala „sošku“ v kategorii Akviziční partner roku. Stejně jako má filmový průmysl své Oscary, má i hazardní průmysl svá prestižní ocenění, která získávají nejúspěšnější firmy v oboru. V tomto roce se mezi oceněnými na eGaming Review B2B Awards objevil i český zástupce. Společnost LiveSport získala „sošku“ v kategorii Akviziční partner roku. Důležitosti cen, které se udělují každoročně, letos odpovídalo i místo, kde je magazín eGaming Review předával. Zástupci desítek nominovaných firem se sjeli na stadion slavné londýnské Chelsea. Mezi pozvanými byla i česká společnost LiveSport, která neodjela s prázdnou. LiveSport provozuje sportovně zaměřené stránky, v Česku například známý výsledkový servis LiveSport.cz, zpravodajský portál pro fotbalové příznivce EuroFotbal.cz, tenisový server TenisPortal.cz nebo betaverzi Sazeni.cz. Společnost už dříve bodovala například v soutěži firmy Deloitte Technology Fast 50 Central Europe nebo v pražském kole soutěže Vodafone Firma roku. V soutěži, které se účastní nejznámější společnosti v oboru, se tentokrát LiveSport dočkal ocenění Akviziční partner roku díky svým výsledkům v oblasti mediálního partnerství se sázkovými subjekty. Nejlépe si v Londýně vedly firmy Dragonfish, Playtech a Microgaming, které uspěly ve dvou kategoriích. Ty nemusí být pro běžné sázkaře příliš známé, mezi dalšími oceněnými se ale objevila i některá povědomější jména. V kategorii Platební společnost roku zvítězila firma Skrill Holdings Ltd, jež provozuje oblíbenou elektronickou peněženku Moneybookers. V kategorii Dodavatel softwaru pro loterie uspěla společnost Gtech, která mimo jiné dodala terminály Sazce a nyní je na seznamu jejích věřitelů.

Bez Livesportu se sázkaři neobejdou

Jestli nemáte rádi příliš silná vyjádření, můžeme ubrat: bez těch stránek se obejdete, ale s nimi je nebo bude váš sázkařský život rozhodně jednodušší. Podívejte se, které to jsou. Sledování živých výsledků k sázení patří. Zatímco před lety museli sázkaři čekat u nižších soutěží nebo u menších turnajů na to, až výsledek naskočí na teletextu, případně si počkali až do rána, dnes už jsou standardy úplně jinde. LiveSport.cz je posouvá v tom, jak rychlé výsledky má a jakou šíři sportů a soutěží sleduje. Informaci o tom, že mužstvo vstřelilo gól, budete mít pár vteřin poté, co se tak stane, a to platí u desítek a stovek lig na celém světě. Sledování zápasů vám ale navíc může i něco dát. U zápasů větších soutěží je tzv. Live Center, kde najdete rozestavení týmů a statistiky zápasu, což se může hodit při live sázení, a když už utkání nemůžete sledovat na vlastní oči, můžete si přečíst alespoň komentář. Komentáře bývají přesné, takže když si například přečtete „Diváci viděli velkou příležitost“, opravdu to znamená gólovou šanci. Díky tomu máte slušný přehled o tom, co se děje na hřišti.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!